Oh, that’s a shame! A thousand bucks a year? Do they understand their market or not?
No kidding.
That means a thousand bucks to “lease” the DVDs for Joshua’s 4th grade and another thousand bucks to lease them for Matthew’s grade, which I don’t know HOW that will work, since he’s not in one particular grade, but like spread out over three!
I need some whiskey.
I just looked into individual subjects and they run $400 each.