Cool ! Thank You.
I bought a 2 pack, 1lb each a while back and My Wife said why do You need that much. I said I dont but it costs less in bulk and itll keep.
I still have 1 unopened package. Maybe I should Auction it off...?
Should I keep it as 1lb or break it down into .75oz packs ? The packs currently sell for $3.83 for 3 .75 oz packages, IF available...
Heck I could become a millionaire;)